baner1.jpgbaner2.jpgbaner3.jpg

Z uwagi na bardzo dużą ilość zapytań i wydań towaru gorąco zachęcamy do składania zamówień drogą telefoniczną lub e-mailową. W przeciwnym wypadku czas oczekiwania na odbiór towaru może przekroczyć 1 godzinę.

Wojtech s.c. to firma od lat zajmującą się  zaopatrzeniem klientów z branży przemysłowej w elementy złączne wykorzystywane w procesach produkcyjnych.

Szukamy: ASYSTENT/KA DS. SPRZEDAŻY

Obowiązki przyszłego/-ej asystenta/-ki:

  • komunikacja (telefoniczna, pisemna i osobista) z klientami
  • wsparcie działu sprzedaży w realizacji bieżących zamówień
  • kontrola i uporządkowywanie dokumentów
  • inne prace administracyjno-biurowe m.in.:  katalogowanie dostępnego asortymentu, zarządzanie korespondencją biurową,  rozwiązywanie reklamacji klientów

Na tym stanowisku przydatne będą:

  • wykształcenie  minimum średnie o profilu technicznym lub ekonomicznym
  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B
  • cierpliwość i pozytywne nastawienie
  • umiejętność komunikacji i współpracy z grupą

Gwarantujemy:

  • stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • miłą atmosferę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: praca@wojtech.com.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wojtech s.c. z siedzibą w Łodzi ul. Morgowa 9 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

loga.jpg