baner1.jpgbaner2.jpgbaner3.jpg

O firmie

Miło nam poinformować, że firma Wojtech obchodzi już 10-te urodziny! Przez cały ten czas było wiele zmian, nowości, poszerzania oferty. Wszystko to z myślą by firma Wojtech spełniała oczekiwania Naszych Klientów. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach i nasz zespół będzie ciągle poszerzał swoje umiejętności tak by kolejne lata były jeszcze lepsze! Póki co dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do nas!

Z przyjemnością przedstawiamy firmę Wojtech zajmującą się  zaopatrzeniem klientów w elementy wykorzystywane w procesach produkcyjnych (nity, nitonakrętki, nitownice, łożyska, połączenia śrubowe, płytki osadcze, pierścienie segera itp). Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi producentami z branży technicznej, gwarantującymi bezpieczeństwo i niezawodność swoich produktów.

Firma Wojtech posiada możliwość wdrażania nowych rozwiązań przemysłowych na podstawie załączonej dokumentacji technicznej.

Od poniedziałku do piątku służymy naszą wiedzą z zakresu nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta pozwoli nie tylko na przygotowanie atrakcyjnej oferty handlowej, ale przede wszystkim zapewni profesjonalne wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Zapraszamy do współpracy.

loga.jpg